I want Velvet   —   MACtac NAUTIC   —   MACtac Creative Awards
Polish
   
EnglishFrançaisDeutschEspañolItalianoPolish


follow us

  Szukaj produktu wg


Długotrwały, w pełni estetyczny, profesjonalny oraz niskobudżetowy pomysł na zindywidualizowany kadłub Twojej łodzi: Seria TuningFilm opracowana przez MACtac, oferuje 45 kolorów oraz innych wykończeń do odnowienia Twojego jachtu lub żaglówki!

 

Bruksela, 4 marca 2013 – MACtac, od ponad 50 lat światowy lider w produkcji materiałów samoprzylepnych, oferuje uznaną serię TuningFilm przeznaczoną do personalizacji kadłubów łodzi (powierzchni nad lustrem wody). Seria jest już wykorzystywana w sektorze motoryzacyjnym (oklejanie pojazdów). Paleta kolorów, wykończeń, estetyka, trwałość oraz ochrona to kluczowe walory folii TuningFilms, które są dostępne także dla entuzjastów żeglarstwa.

Bezkonkurencyjna paleta kolorów i wykończeń pozwala na uzyskanie dowolnego efektu.

Seria TuningFilms jest dostępna w 45 „trendy” kolorach i wykończeniach. Można wybierać w 15 kolorach w wykończeniu błyszczącym, matowym (Scandinavian blue, Aubergine, Orange flash…), szczotkowanym, o strukturze typu karbon, wykończeniu naturalnym imitującym skórę, a także w kilku odcieniach folii opalizującej (biały, niebiesko-zielony, fioletowo-zielony).

Unikalność, szybkość wyklejania, niski koszt, trwałość to wyjątkowe zalety ochrony każdej łodzi.

 

Druga młodość każdej łodzi jest już niespełnionym marzeniem. Na przykład 30m burty łodzi można w pełni wykleić w 2 dni w cenie niższej niż malowanie. Dodatkowo można nałożyć nowe wykończenie o strukturze karbonu lub szczotkowanego metalu (w kilku odcieniach), które jest niedostępne w malowaniu. Folie TuningFilm przez wiele lat zachowują odporność na ścieranie, matowienie oraz promienie UV. Nakładanie folii na elementy burty nad powierzchnią wody jest stosunkowo łatwe ponadto, kiedy jest to konieczne folia może być odklejona i przyklejona ponownie. Inną ważną korzyścią ze stosowania folii jest jej możliwość usunięcia np. przed sprzedażą. 

Zlatan Zoricic, sternik IMX-45 „Barbara Bank” były trener olimpijskiej kadry żeglarskiej:

„Wybraliśmy TuningFilm z powodu wrażenia, jakie wywarła na nas estetyka, kolory oraz wybłyszczenie. Miłym zaskoczeniem było czas wyklejania; tylko 2 dni. Burty wyglądają jak nowe, czyszczenie jest łatwe” Jean-Pierre

Lambrechts, właściciel  Benetau 27.7

 

„CapOkaz”: „Chciałem przemalować kadłub, ale zdecydowałem się na zastosowanie TuningFilm Scandinavian blue. Tego typu alternatywa oferuje dobry stosunek ceny, do jakości ponadto bardzo dobry efekt. Doceniam fakt, że folia chroni powłokę łodzi, co jest ważne przy sprzedaży łodzi.”

Wysoka Technologia przyjazna środowisku, pozwala na wyklejenie kadłuba do najmniejszego nitu.

Seria TuningFilm jest owocem know-how działu Badań i Rozwoju MACtac, który opracował technologię kleju mikrostrukturalnego oferującego wyjątkowe ułatwienia dla profesjonalnych aplikatorów współpracujących z MACtac. W trakcie aplikacji grubość folii oraz klej o niskiej wstępnej adhezji pozwala na łatwe repozycjonowanie. Adhezja jest optymalna nawet na wklęsłych powierzchniach – krytycznych powierzchniach na kadłubie. Finalny wygląd oraz ogólne wrażenia są wyjątkowo pozytywne. Ponadto, seria TuningFilms nie wydziela szkodliwych substancji. MACtac jest członkiem EcoNav*.

MACtac: aplikacja i personalizacja blisko Ciebie.

TuningFilms są wyklejanie przez wyspecjalizowanych partnerów związanych z MACtac oferującym rozwiązania samoprzylepne w Europie, USA, Ameryce łacińskiej, Azji i Oceanii.

 

EcoNav : Actions for green navigation

 

Mactac jest członkiem EcoNav, grupy profesjonalistów działających na rzecz zrównoważonej działalności morskiej. Członkowie przestrzegają zasad ochrony środowiska oraz zachęcają zawodowych i rekreacyjnych użytkowników do promowania i rozwoju zrównoważonych działań.  

 

EcoNav strona  http://www.econav.org/ (wersja angielska)

Kontakt

Sébastien CHARLES – MACtac

Email : scharles@bemis.com »